Поради та підказки щодо софту, роботи в операційних системах, комплектуючих та зборок комп'ютерів.
toxi
Администратор Статьи: 0
Сообщения: 555 Зарегистрирован: 12-04-2008 05:04:25
Ваш пол: Мужской
Имя: Roman
Сообщение
toxi » 10-02-2025 02:02:02
Виникла проблема з роботою DNS на хості Linux, який використовує службу dnsmasq. Увімкнення налагодження dnmasq або ведення кешованих записів дуже корисно. Для отримання додаткової інформації виконайте наведені нижче дії.
Увімкнути логування dnsmasq
Відкрийте файл конфігурації:
Розкоментуйте рядок #log-queries (видалити знак решітки).
Збережіть зміни за допомогою: ESC --> : --> wq --> Enter
Перезапустіть службу:
Відстежуйте системний журнал для повідомлень dnsmasq:
Код: Выделить всё
sudo tail -F /var/log/messages | grep dnsmasq
Журнал вмісту кешу dnsmasq
Виконайте:
Перевірте системний журнал:
Очистити кеш dnsmasq
Виконайте:
Джерело: https://help.salesforce.com/s/articleVi ... 982&type=1