VirtualBox и CentOS - NET: Registered protocol family 2

Поради та підказки щодо софту, роботи в операційних системах, комплектуючих та зборок комп'ютерів.
Аватар користувача
toxi
Администратор
Администратор
Статті: 0
Дописи: 555
Дата реєстрації: 12-04-2008 07:58:25
Ваша стать: Чоловічий
І'мя: Roman
Контакт:

VirtualBox и CentOS - NET: Registered protocol family 2

Допис від toxi »

Для решения этой проблемы поставьте галочку

Код: Виділити все

Включить IO APIC
в настройках гостевой системы

Доп. комментарии:
Удалось загрузиться с опцией nolapic
Enable-IO-APIC
Enable-IO-APIC
Правила форуму :: Виконую послуги IT-адміністратора (список послуг).